Kniha návštěv

Vaše recenze

   *

   *

 

 kolik je tři + čtyři?    *

Tomáš Brno

Děkujeme za krásný týden u Vás v penzionu, který jsme si v červenci pořádně užili. Dětem se u Vašeho domečku líbilo natolik, že příští léto chtějí přijet znovu. Tak s námi prosím zase počítejte :-)

Ladislav

Dobrý den Sadílkovi – chceme Vám ještě jednou poděkovat za příjemný pobyt u Vás – krásné ubytování, výtečné služby a všude pořádek a čistota. Užili jsme si krásných výletů v okolí a naše tři vnoučata i bazén a dětské hřiště u vašeho penzionu. Určitě se k vám vrátíme – počítáme se zimním pobytem, ale to přijedou i rodiče dětí. S pozdravem Ladislav a Zdeňka Hošnovi

Aleš- Kamenička(Jihlava)

Dobrý den Sadílkovi, mockrát Vám stejně jako loni děkujeme za krásné ubytování, pohodlí, vynikající snídaně a vyžití u Vašeho penzionu pro děti. Určitě se k Vám opět vrátíme.

10.6.2015 Štěpánka & Michal & Martínek

Strávili jsme u vás hezký prodloužený víkend. Penzion je útulný, pokoje jsou hezky zažízené a poloha penzionu je skvělá. Velice jsme ocenili zázemí pro děti, ať již dětský koutek v jídelně nebo skvěle vybavené venkovní hřiště. Penzion mohu jen a jen doporučit a to nejen rodinám s dětmi, ale všem turistům, cyklistům a lyžařům.

25.9.2015 Manželé Lebedovi

Dobrý den, děkujeme za příjemný pobyt ve vašem penzionu. Výborné služby, nádherné pokoje, čisto, voňavo, zázemí pro děti, stále usměvavý pan majitel… Všem doporučujeme. Byla to jedna z nejkrásnějších dovolených, rádi zase někdy přijdeme.

Kontaktujte nás

Penzion U Sadílků
Paseky nad Jizerou
Tel./fax: +420 481 522 574
Tel.: +420 731 107 534
Tel.: +420 603 994 866
E-mail: info@usadilku.cz
Fb: www.facebook.com/Usadilku

Doporučujeme

Penzion Vlasta