Lyžování - Krkonoše, Jizerské hory

Krkonoše a Jizerské hory jsou přímo ideální pro veškěré zmní sporty – sjezdové lyžování, snowboarding, bežky, snowtubing a jiné … V těsné blízkosti Penzionu U SadílkůPasekách nad Jizerou je velké množství lyžařských areálů pro všechny druhy lyžařů.

Za naším penzionem vyrůstají „malí – velcí“ lyžaři.

Výuka v dětské školičce

Zdatný dětský lyžař

Malé lyžařky

Malý skokan

Okolní lyžařské areály – Paseky nad Jizerou, Rokytnice nad Jizerou, Harrachov, Rejdice a Příchovice jsou sdruženy do SKIREGION.CZ a umožňují lyžovat na jeden skipass.

Skiareál Paseky nad Jizerou

Skiareál Paseky nad Jizerou

Skiareál Paseky nad Jizerou je hned za Penzionem U Sadílků. Poskytuje široké sjezdovky pro pohodlné lyžování nenáročných lyžařů. Ve skiareálu je celkem 5 lyžařských vleků, skiservisy, půjčovny lyží, lyžařské školy, občerstvení v bufetech či restauracích. Jeden lyžařský vlek nabízí i večerní lyžování.

Skiareál Paseky nad Jizerou

Skiareál Rokytnice nad Jizerou

Skiareál Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou nabízí lyžování pro všechny lyžaře (od nejnáročnějších po začátečníky a rodiny s dětmi). Pro nejnáročnější a zdatné lyžaře je přímo ideální Skiareál Horní Domky se dvěmi čtyřsedačkovými lanovkami (jedna je nejdelší v ČR a jezdí na vrchol Lysé hory do výše 1343m) a spoustou dalších vleků, snowparkem a dětským Milka parkem s pojízdným pásem. Pro rodiny s dětmi a začátečníky je vhodný Skiareál Studenov, lyžařský areál U Modré Hvězdy, lyžařské vleky Skiservis Udatný, Sachrovka a Pařez. V Rokytnici nad Jizerou také naleznete spousty obchodů se sportovním zbožím, lyžařské a snowboardové školy, půjčovny lyží a skiservisy.

Na běžky v Pasekách nad Jizerou

Upravované běžecké tratě, které jsou napojené na Jizerskou magistráluKrkonošskou běžeckou magistrálu začínají na konci lyžařského areálu Paseky nad Jizerou (začátek vleků je hned za penzionem).

Kontaktujte nás

Penzion U Sadílků
Paseky nad Jizerou
Tel./fax: +420 481 522 574
Tel.: +420 731 107 534
Tel.: +420 603 994 866
E-mail: info@usadilku.cz
Fb: www.facebook.com/Usadilku

Doporučujeme

Penzion Vlasta