Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou je oblíbené lyžařské středisko v Krkonoších. Dostatek lyžařských sjezdovek a běžkařských tratí nabízí využití pro zkušené a začínající milovníky zimních sportů. Sedačková lanovka vám umožní dostat se až na Lysou horu v Krkonoších. Zimní rekreací ale vaše možnosti nekončí. Krásnou rodinnou dovolenou můžete v Rokytnici nad Jizerou strávit i v létě.

Rokytnice nad Jizerou v zimě

Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších v zimních měsících nabízí výborné lyžování na sjezdovkách různých náročností. Na hřebeny okolních kopců a hor vede přes dvacet lyžařských vleků a dvě čtyřsedačkové lanovky, z toho jedna na vrchol Lysé hory (1434m). Pro sjezdové lyžování jsou v Rokytnici nad Jizerou jsou kvalitně upravené sjezdovky – chybí-li na sjezdovkách sníh, jsou k dispozici sněžná děla, s jejichž pomocí je sníh ještě odolnější a kvalitnější. Množství běžeckých tratí napojených na Krkonošskou magistrálu je přímo ideální pro vyznavače bílé stopy.

Léto v Rokytnici nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou

V letních měsících je v provozu lanová dráha ve skiareálu Horní Domky, která vás doveze pod známé rozcestí Ručičky.

Rokytnice nad Jizerou nabízí značné množství turistických a cykloturistických tras, tenisové a volejbalové hřiště, motokáry, terénní koloběžky, travní lyžování… Během celého roku je k dispozici kuželna, bowling, sportovní hala, sauna, posilovna a fitness centrum.

Rokytnici nad Jizerou je dostatek restaurací, music barů a hospod. Ve zdejších obchodech lze zakoupit základní potraviny, sportovní potřeby, oděvy, drobné suvenýry, sklo a keramiku. Nachází se zde banky, bankovní automaty, směnárny, internetové kavárny, půjčovny lyžařských potřeb.

Kontaktujte nás

Penzion U Sadílků
Paseky nad Jizerou
Tel./fax: +420 481 522 574
Tel.: +420 731 107 534
Tel.: +420 603 994 866
E-mail: info@usadilku.cz
Fb: www.facebook.com/Usadilku

Doporučujeme

Penzion Vlasta