Skip to main content

Recenze našich spokojených klientů

Naším cílem je, aby se Vám od nás nechtělo odjet a cítili jste se komfortně jako u svých blízkých. Důkazem jsou stálí hosté, kteří se nám opakovaně vrací. Můžete si prohlédnout jejich recenze na Bookingu (9.8/10), Google (4.9/5) či na Mapy.cz (100%).

Aleš Vokál

Velmi příjemné překvapení. Rodiná atmosféra a domácí kuchyně od paní majitelky je vynikající 👌👍. Majitelé nemají s ničím problém a poloha pár metrů od sjezdovky je prostě paráda 👍. Děkujeme za skvělý pobyt.

Zuzana Vachtová

Moc příjemné místo, krásné, čisté a prostorné pokoje, úžasně chutná kuchyně, skvělé zázemí pro děti. Moc milí majitelé, kteří vyjdou ve všem vstříc. Doporučujeme a určitě se vrátíme ❤️

Jiří Faltus

Skvělé ubytování, majitelé jsou super a výborně vaří 🙂. Všude čisto a je vidět kolik práce do toho majitelé dávají.Krásná příroda a spousta příležitostí k vyžití s dětmi. Toto ubytování mohu jen doporučit a rádi se vrátíme 👍👍👍

Anna Janouchová

Nádherný rodinný penzion na úžasném místě. Opravdu velmi milá obsluha, výborné jídlo, všude čisto a uklizeno. Velmi příjemná atmosféra, cítili jsme se jako doma. Nemáme ve zvyku jezdit vícekrát na jedno místo, ale sem se určitě budeme vracet.

Ondřej Dědič

Parádní pension provozovaný rodinně a srdcem manželi Sadílkovými. Všude příkladně čisto, vynikající večeře od paní Sadíkové (ta svíčková a kuře na paprice, mňam!), vše „okolo domu“ včetně dřevěných atrakcí pro děti vyráběl prý vlastnoručně pan Sadílek. Klidné místo v horách (byli jsme zde v létě uprostřed prázdnin), žádný světelný smog (skvělé pro spánek). Když si se Sadílkovými chvilku popovídáte, pochopíte, kolik je za tím vším práce. Držím palce, ať se daří a hostů je pořád dost.

Markéta Minařík

Ubytování na skvělém, velmi klidném místě, penzion je moc pěkný, příjemní majitelé se o něj skvěle starají. Snídaně a večeře byly bohaté, obzvláště svíčková se povedla. :-D Využili jsme i infrasaunu a možnost cvičení ve vedlejší obci, vše na jedničku. Moc děkujeme!!!

Sami se přesvědčte a přečtěte si naše hodnocení 4,9/5